Кадровий потенціал

У школі працює 43 педагогічні працівники. З них мають категорію:

  • спеціалісти вищої категорії – 29;
  • спеціалісти І категорії – 5;
  • спеціалісти ІІ категорії – 2;
  • спеціалісти – 5;
  • практичний психолог – 1;
  • соціальний педагог – 1.

Присвоєно педагогічне звання:

  • "Учитель-методист" – 5;
  • "Старший вчитель" – 8;
  • "Відмінник освіти України" – 1.

Давайте знайомитися!

Бабич Наталія Павлівна – вчитель англійської мови, "вчитель вищої категорії".

Безверха Ірина Вікторівна - вчитель англійської мови, "спеціаліст".

Богуцька Ніна Кузьмівна – вчитель початкових класів.

Висоцька Аліна Феодосіївна – вчитель трудового навчання, "спеціаліст вищої категорії", завідуючий кабінетом обслуговуючої праці, керівник гуртка "Паперопластика".

Грицюк Олена ВадимівнаГрицюк Олена Вадимівна – вчитель хореографії, педагог-організатор, "спеціаліст", керівник гуртка "Сучасні танці"

Драган Леонід Миколайович – вчитель трудового навчаннч, Захисту Вітчизни, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель", керівник районного методичного об’єднання вчителів Захисту Вітчизни, завідуючий кабінетами Захисту Вітчизни та майстерні по обробці металу.

Киричик Людмила АнатоліївнаКиричик Людмила Анатоліївна – вчитель фізики та астрономії, "спеціаліст вищої категорії", завідуючий кабінетом фізики, керівник гуртка "Фізико-технічний"

Козачук Даніна Болеславівна – вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії".

Котисько Марія ДанилівнаКотисько Марія Данилівна – практичний психолог, вчитель основ здоров’я, "спеціаліст вищої категорії"

Кривицька Галина Федорівна – бібліотекар.

Кучеренко Людмила Афанасіївна – вчитель історії, "спеціаліст вищої категорії", "вчитель-методист".

Ліснічук Тетяна Миколаївна – вчитель математики, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель", завідуючий кабінетом математики.

Лоборчук Оксана Іванівна – вихователь групи продовженого дня, вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії".

Лясковська Лариса Олександрівна – вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель", керівник районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, завідуючий кабінетом початкового навчання.

Махновець Наталія Петрівна – асистент вчителя в інклюзивному класі, вчитель географії та економіки, "спеціаліст ІІ категорії", керівник гуртка "Юний турист-краєзнавець".

Медвідь Ольга ПетрівнаМедвідь Ольга Петрівна – вчитель світової літератури та російської мови, основ християнської моралі, "спеціаліст вищої категорії"

Мізюк Олександр МиколайовичМізюк Олександр Миколайович - вчитель інформатики, "спеціаліст вищої категорії", завідуючий кабінетом інформатики

Новосад Алла Олексіївна – вчитель української мови і літератури, "спеціаліст вищої категорії".

Огородник Валентина СтепанівнаОгородник Валентина Степанівна – вчитель української мови і літератури, "спеціаліст вищої категорії", керівник гуртка "Живе слово"

Оніщук Світлана Аркадіївна – вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії".

Оршулік Катерина МиколаївнаОршулік Катерина Миколаївна – вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії"

Поліщук Лариса Миколаївна – вчитель біології, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель", завідуючий кабінетом біології.

Поліщук Роман ВолодимировичПоліщук Роман Володимирович - вчитель інформатики, "спеціаліст"

Романова Людмила Григорівна – вчитель української мови і літератури, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель".

Романюк Ірина МиколаївнаРоманюк Ірина Миколаївна - вчитель англійської та російської мови, "спеціаліст ІІ категорії"

Романюк Наталія Андріївна – вчитель математики, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель".

Романюк Ольга ЮріївнаРоманюк Ольга Юріївна - асистент вчителя з інклюзивного навчання

Сахащик Ольга Іванівна – вчитель польської мови, "спеціаліст".

Свиридюк Тетяна Миколаївна – вчитель географії та економіки, "спеціаліст вищої категорії", керівник районного методичного об’єднання вчителів географії, завідуючий кабінетом географії, керівник гуртка "Туристичний".

Семенюк Лілія Миколаївна – вчитель музичного мистецтва, "спеціаліст вищої категорії", "вчитель-методист", керівник районного методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва, завідуючий кабінетом музичного мистецтва, керівник гуртка "Хоровий спів".

Семенюк Лілія МиколаївнаСеменюк Лілія Миколаївна – вчитель музичного мистецтва, "спеціаліст вищої категорії", "вчитель-методист", керівник районного методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва, завідуючий кабінетом музичного мистецтва, керівник гуртка "Хоровий спів"

Середа Вікторія Вікторівна – вчитель фізичної культури, "спеціаліст", керівник гуртка з баскетболу.

Степанюк Тетяна Григорівна – вчитель фізичної культури, "спеціаліст ІІ категорії", керівник гуртка з легкої атлетики.

Стець Інна АндріївнаСтець Інна Андріївна – вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії"

Строчко Тетяна Петрівна – вчитель хімії і природознавства, "спеціаліст вищої категорії", завідуючий кабінетом хімії.

Сучко Ірина Михайлівна - вихователь групи продовженого дня.

Татаревська Ірина ВікторівнаТатаревська Ірина Вікторівна – вчитель математики, "спеціаліст вищої категорії"

Ярема Оксана Юріївна – вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури, "спеціаліст вищої категорії", керівник гуртка "Веселкова палітра".

Ярова Лілія Володимирівна – вчитель української мови і літератури, "спеціаліст вищої категорії", завідуючий кабінетом української мови та літератури.

Яручик Світлана Ростиславівна – вчитель історії та правознавства, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель", керівник районного методичного об’єднання вчителів історії, завідуючий кабінетом історії.

Педагогічний колективШкільний педагогічний колектив

Кiлькiсть переглядiв: 396

Фотогалерея

Загальноосвтіня школа І-ІІІ ст. №2 м. Рожище

вул. Драгоманова, 3,
45101, Волинська область, Рожищенський район, м. Рожище,
Україна

Дата останньої зміни 09 Червня 2020

Цей сайт безкоштовний!