Міжнародний день рідної мови

21 лютого за рішенням ЮНЕСКО всі народи землі відзначають Міжнародний день рідної мови.

Рідна мова - найбільше і найдорожче добро в кожного народу. Рідна мова - це той інструмент, який єднає націю, народність, народ до єдиного цілого. Це великий скарб, який треба шанувати і берегти.

25 лютого вчителі української мови та літератури Ярова Л.В. та Романова Л.Г та вчитель музики Семенюк Л.М. провели свято "Квітни мово, наша рідна", приурочене Міжнародному дню рідної мови і 145-річниці від дня народження Лесі Українки.

Ведучі заходу Глинюк Ніна і Юфімчук Вадим говорили теплі і ніжні слова про нашу рідну українську мову.

На святі прозвучали поезії про мову, які декламували учні 5-8 класів: Лавренчук Ніна, Глинюк Ніна, Шнит Юлія, Войтюк Юлія, Паламар Софія, Поліщук Назарій, Іщенко Анна, Іщук Вікторія, Петроченко Ірина, Котельчук Ірина, Сидорук Богдана; Воробйова Каріна, Федорук Богдан, Забокрицький Максим, Міненко Софія, Маркевич Анна, Брук Орися, Дорощук Оксана, Каленик Юлія, Печоха Катерина, Паламар Роман, Панасович Ілля, Банада Олена.

Присутні в залі з цікавістю переглянули відеопрезентацію "21 лютого - Міжнародний день рідної мови" та документальний фільм "Леся Українка".

Окрасою свята стало музичне оформлення. Прозвучали пісні "Рідна мова", "Мова єднання", "Мова барвінкова", які співали Міненко Софія, Глинюк Ніна, Іщук Вікторія, Стельмащук Анна і Кордиш Дарина.

На закінчення свята вокальна група виконала пісню "Чудесна молитва".

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

Кiлькiсть переглядiв: 66

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Загальноосвтіня школа І-ІІІ ст. №2 м. Рожище

вул. Драгоманова, 3,
45101, Волинська область, Рожищенський район, м. Рожище,
Україна

Дата останньої зміни 09 Червня 2020

Цей сайт безкоштовний!